Menu
toggle menu

KÕRGED LAED, AJATU SISEVIIMISTLUS, JALUSTRABAVAD VAATED

Kadrioru Plazast on üks olulisim elamu- ja ärihoone Tallinna kesklinnas ja selle lähipiirkondades. Hästi läbimõeldud arhitektuuriline visioon vastab ka kõige nõudlikuma kliendi soovidele.

Kadrioru Plazas on:

  • 1. KORRUSE RESTORAN KOOS HOONESISESE TOIDU KORTERISSE TELLIMISE TEENUSEGA
  • KORTEREID ALATES 5. KORRUSELT, 8.–9. KORRUSE KATUSEKORTERID HÕLMAVAD SUURI TERRASSE, KUST AVANEB JALUSTRABAV VAADE TALLINNA KESKLINNALE, KADRIORU PARGILE JA MERELE.

Korterites on kasutatud kolme erinevat siseviimistluspaketti. Tänaseks on siseviimistlustööd lõppenud ning pakette enam valida ei saa. Kõikide viimistlusmaterjalidega saate tutvuda lähemalt müügiesindaja käest.

Iga korteriga on võimalik juurde osta parkimiskoht maa-aluses parklas ning panipaik. Kokku on korteriomanikele ja nende külalistele maa-aluses parklas 131 parkimiskohta. Lisaks asub maja ees 22 väliparkimiskohta.

HOONE
Kadrioru Plazas on funktsionaalsus ühendatud elegantse stiiliga. Korterite kõrged laed ning merevaade alates kaheksandast korrusest on need, millest ei soovi keegi ilma jääda.

Korteriomanikele on mugavaks sisenemiseks 3 privaatset trepikoda nii tänavalt kui ka maa-alusest parklast.

Hoonesisestel aatriumi korteritel on ruumikad rõdud, kust avanevad vaated vana- ja südalinnale ning suurele laste mängualale, mis asub 5. korrusel.
9. korruse katusekorteritel on terrassid, kust avaneb panoraamvaade Tallinnale.

TEENUSED
– KORISTUSTEENUS KORTERIOMANIKELE
– RESTORAN, KOHVIK JA TOIDUTELLIMISE TEENUS OTSE KOJU
– ERAKLIINIKUD (HAMBAARST, ILUKLIINIK, FÜSIOTERAAPIA)

KESKKOND
Kadrioru Plaza asukoht on väga mugavaks elupaigaks korteriomanikele. Plazas on kohti 131-le autole ning lisaks on Torupilli Selveri vahetus läheduses mugav «Pargi ja reisi» parkla. Kadrioru park asub Plazast üle tee.

RE Kinnisvara
Kui olete Kadrioru Plazast huvitatud, võtke palun meiega ühendust:
Ulvi Pechter elamispindade kutseline maakler 503 6228