Menu
toggle menu

KUNSTILINE KODU RAHULIKUS KADRIORUS

Kadriorust leiab palju kunsti. 2020. aastal sai Kadriorg uue tähelepanuväärse teose – Kadrioru Plaza. Tegu on Eesti tunnustatud arhitektuuribüroo Künnapu & Padrik Architects käe all valminud suurima ja mugavaima elu- ja ärikompleksiga Kadriorus.
«Meie soov oli luua mugav elukeskkond, mis pakub võimalust elada, töötada ning sisukalt vaba aega veeta.» Kadrioru Plaza on kompleks, kus töötamis- ja elamisvõimaluste nutika ühendamise abil luuakse ühtne tervik ja sünergia.

Eraldi väärib esile tõstmist Kadrioru Plaza suurepärane asukoht. Me asume ühe elavaima liiklussõlme kõrval ning oluliste teenindusettevõtete ja valitsusasutuste vahetus läheduses. Lisaväärtust loob kiire ühendus südalinna ja lennujaamaga ning Kadriorg koos oma parkide, kohvikute ja muuseumitega.

Rääkides Kadrioru Plaza arhitektuurist, võiks nimetada selliseid märksõnu nagu taasavastatud vana, juugendarhitektuuri ja voolujoonelise Art Deco stiili tänapäevane interpretatsioon, tsentraalne aatrium ja päikese kuplid katusel, sümbolehitised linna olulistes sõlmpunktideks, keskkondlikkus, funktsionaalsus, positiivne meeleolu nii sees kui ka väljas. Maja kui kunstiteos on värvide, geomeetria ja vormide terviklik lahendus.
«Selline funktsionaalsuse ja sümbolite sümbioosi rakendamine on meie loomingule omane juba aastakümneid. Kui Tartu vertikaalseks maamärgiks on meie poolt projekteeritud Tigutorn siis Kadrioru Plaza on horisontaalne maamärk, mis paikneb erinevate asumite – Kadrioru, Kesklinna, Lasnamäe ja Sikupilli kohtumispunktis.»
«Kõik see tagab hoonele positiivse energeetika ja elujõu.»

LÄBIMÕELDUD PLANEERINGUD,
NUTIKAD LAHENDUSED

AADRESS: Vesivärava 50, Tallinn, Eesti

VALMIMINE: 2020

KORRUSED: 9 korrust ning 2 korrust maa-alust parklat

PINDALA: 3193 ruutmeetrit

ELURUUMID: 5 korrust, 8095 ruutmeetrit

KORTERITE ARV: 95

PARKIMINE: kokku 131 kohta

ELEKTRIAUTODE LAADIMINE: valmidus olemas, paigaldus lisatasu eest

JALGRATASTE PARKLA

RE Kinnisvara
Kui olete Kadrioru Plazast huvitatud, võtke palun meiega ühendust:
Ulvi Pechter elamispindade kutseline maakler 503 6228