Menu
toggle menu

KADRIORU PLAZA – MAJA KUI KUNSTITEOS

Kadriorust leiab palju kunsti. 2020. aastal sai Kadriorg uue tähelepanuväärse teose – Kadrioru Plaza. Tegu on Eesti tunnustatud arhitektuuribüroo Künnapu & Padrik Architects käe all valminud suurima ja mugavaima elu- ja ärikompleksiga Kadriorus. «Meie soov oli luua mugav keskkond, mis pakub võimalust elada, töötada ning sisukalt vaba aega veeta.»

Kadrioru Plaza on kompleks, kus töötamis- ja elamisvõimaluste nutika ühendamise abil luuakse ühtne tervik ja sünergia.
Eraldi väärib esile tõstmist Kadrioru Plaza suurepärane asukoht. Me asume ühe elavaima liiklussõlme kõrval ning oluliste teenindusettevõtete ja valitsusasutuste vahetus läheduses. Lisaväärtust loob kiire ühendus südalinna ja lennujaamaga ning Kadriorg koos oma parkide, kohvikute ja muuseumitega.
Rääkides Kadrioru Plaza arhitektuurist, võiks nimetada selliseid märksõnu nagu taasavastatud vana, juugendarhitektuuri ja voolujoonelise Art Deco stiili tänapäevane interpretatsioon, tsentraalne aatrium ja päikese kuplid katusel, sümbolehitised linna olulistes sõlmpunktideks, keskkondlikkus, funktsionaalsus, positiivne meeleolu nii sees kui ka väljas. Maja kui kunstiteos on värvide, geomeetria ja vormide terviklik lahendus.

«Selline funktsionaalsuse ja sümbolite sümbioosi rakendamine on meie loomingule omane juba aastakümneid. Kui Tartu vertikaalseks maamärgiks on meie poolt projekteeritud Tigutorn siis Kadrioru Plaza on horisontaalne maamärk, mis paikneb erinevate asumite – Kadrioru, Kesklinna, Lasnamäe ja Sikupilli kohtumispunktis.»
«Kõik see tagab hoonele positiivse energeetika ja elujõu.»

Kadrioru Plazas on funktsionaalsus ühendatud elegantse stiiliga. Äripindade suured vaateaknad annavad ruumidele avaruse ja valguse ning suurepärase võimaluse toodete esitlemiseks. Hoone peasissekäik on Gonsiori tänaval. Pärast hoonesse sisenemist tervitavad külalisiruumikas fuajee ja avar nelja korruse kõrgune aatrium.

Kadrioru Plaza asukoht on väga mugav nii üürnikele kui nende klientidele. Plazas on kohti 131-le autole ning lisaks asub Torupilli Selveri vahetus läheduses mugav «Pargi ja reisi» parkla. Lummav Kadrioru park asub Plazast üle tee.

RE Kinnisvara
Kui olete Kadrioru Plazast huvitatud, võtke palun meiega ühendust:
Raivo Talfeldt äripindade kutseline konsultant, äripindade müük 504 4579
Henno Viires äripindade kutseline konsultant, äripindade üür 506 4441